KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9467395
nr 946 7395
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Blandteknik, Evy Låås (1923-1999), sällskap, signerad, motivet: 39x57
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 mars 2015
kl 19:46:50
27/2 00:20:13
100 kr
2/3 17:05:52
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås